ALTIN ÇIPA

ÇEŞME MARİNA

ALTIN ÇIPA

ALTIN ÇIPA

ALTIN ÇIPA

Denizcilik sektörünün Oscar’ları olarak kabul edilen ödül kapsamında Çeşme Marina, ‘Marina İşletmeciliği’ kategorisinde 2010-2011 yılının en iyi marinası seçildi.

Altın Çıpa Jüri Heyeti, son teknoloji kullanılarak tasarlanmış uluslararası standartta bir marina olması ve aynı zamanda ek tesislerle tekne severlerin isteklerine uygun bir sosyal mekan kurmasından dolayı Çeşme Marina‘ya “En İyi Marina İşletmesi Ödülü” verildiğini açıkladı.

Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri, her yıl 10 ila 15 kategoride düzenleniyor ve denizcilik alanında faaliyet gösteren firmalar başarılarından dolayı ödüllendiriliyor.

Ödülle ilgili olarak bir konuşma yapan Çeşme Marina Yönetim Kurulu Başkanı Salih Çeçen şunları söyledi:

“Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri kapsamında Çeşme Marina’nın işletmeye başlamasının 1. yılında aldığı bu önemli ödülden dolayı çok memnunuz. Denizcilik dünyasının duayen isimlerinin bizi bu kıymetli ödüle layık görmesi bizim açımızdan çok önemli. Bu büyük başarı için ortaklarımız IC Holding’e ve Camper & Nicholsons’a, tüm tekne sahiplerimize, ticari işletmelerimize, iş ortaklarımıza, desteklerini esirgemeyen kamu kurum ve kuruluşlarına ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.”A


Kategori

Ödüllerimiz

Adres

Telefon

Web sayfası

-

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5