Yatırımcı Bilgileri

ÇEŞME MARİNA

Yatırımcı Bilgileri

Yatırımcı Bilgileri

 

Camper & Nicholsons Marinas
Camper & Nicholsons, dünyanın en eski ve en prestijli yatçılık işletme isimlerinden biri olarak tanınmaktadır.

Camper & Nicholsons Marinas, 40 yılı aşkın bir süredir marina işletmeciliği, yatırımlar ve deniz kenarı gelişiminde uzmanlaşmıştır ve dünya genelinde 25’ten fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

İngiltere’nin güneyinde, Gosport’ta kökenleri 1782 yılına kadar dayanan tekne inşaatı ile başlamıştır.

Lüks marinalarımızın konumları, en üst düzey marina yatçılık işletme isimlerinden beklediğiniz tüm imkanlarla, eşsiz konfor ve güzellikte en iyisini sunmak için özenle seçilmiştir.

www.cnmarinas.com


IC Holding
1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir.; IC Holding stratejik yaklaşım, karar süreçlerine katılım, insana saygı ve sosyal sorumluluk bilincini teşvik eden bir yönetim anlayışına sahiptir.

Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan IC Holding, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir.

 

Sürekli büyüyen ve gelişen kurumsal bir yapı içinde Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren IC Holding son yıllarda başta Rusya Orta Doğu, Orta Asya ve Avrupa gibi Dünyanın çeşitli bölgelerinde, özellikle nitelikli müteahhitlik hizmetleri ve orta ölçekli sanayi grubu faaliyetleri olmak üzere birçok proje geçekleştirmektedir.

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş.’nin bakış açısı, ülkemizdeki ve dünyamızdaki gelişmeleri izleyerek faaliyette bulunduğumuz sektörlerde kazanılan tecrübe ve imkânları yeni sektör ve projelerde hızlı ve esnek biçimde kullanmaktır. Yönetim anlayışımızın mihenk taşlarından biri de sosyal sorumluluk bilinci ile topluma ve ekonomiye katma değer yaratmaktır.

Küreselleşen dünya ekonomisinde 45 yılı aşkın tecrübemizi kullanarak sürekli büyüyen ve gelişen bir yapı içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. IC Holding uluslararası iş ortaklıklarıyla dünyada bilinen bir marka haline gelmiştir. Küresel oyuncular arasında daha üst sıralarda yer almak ana hedeflerimizdendir.

www.icholding.com.tr

-

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5